Głównej zawartości

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Czerwionce-Leszczynach informuje, iż w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną obsługa klienta przy ulicy Młyńskiej 21a (Centrum Usług Społecznych) zostaje od dnia 17 czerwca 2020 r. czasowo zawieszona.

Wszelkie sprawy rozpatruje Punkt Terenowy Nr 1 w dzielnicy Czerwionka przy ulicy Wolności 2a (tel. 32 43 11 083) oraz Punkt Terenowy Nr 2 w dzielnicy Leszczyny przy ulicy Ogrodowej 6 (tel. 32 43 11 081).

Jednocześnie informuję, iż Ośrodek Pomocy Społecznej w Czerwionce-Leszczynach funkcjonuje z możliwością bezpośredniego kontaktu z klientami z następującymi ograniczeniami:

  • obsługa klienta wyłącznie pojedynczo,
  • obsługa klienta odbywa się w wyznaczonych miejscach w siedzibie Ośrodka, w Punkcie Terenowym Nr 1 w dzielnicy Czerwionka oraz w Punkcie Terenowym Nr 2 w dzielnicy Leszczyny z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

Komunikacja z klientami może w dalszym ciągu odbywać się telefonicznie (32 43 12 039) lub drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).