Kontrast

Czcionka

A+ A-
OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W CZERWIONCE-LESZCZYNACH
Poniedziałek: 07:00 - 17:00 Wtorek: 07:00 - 15:30 Środa: 07:00 - 15:30 Czwartek: 07:00 - 15:30 Piątek: 07:00 - 14:00

Warsztaty rękodzielnicze

Organizowanie w Centrum Usług Społecznych warsztatów z rękodzieła to wspaniały sposób na podzielenie się umiejętnościami, inspiracją i wspólną zabawą. To już regularna tradycja, która integruje grupę i dostarcza radości z ręcznie robionych przedmiotów. Dzięki temu możemy podziwiać prace Naszych Pań.

Spotkanie mieszkańców mieszkań treningowych

W dniu 23 lutego 2024 r. odbyło się spotkanie z mieszkańcami mieszkań treningowych mające na celu rozwijanie i utrwalanie umiejętności praktycznych, służących prowadzeniu niezależnego życia w zakresie prowadzenia gospodarstwa domowego. Mieszkańcy brali czynny udział w zajęciach, zadawali pytania oraz wymieniali się doświadczeniem i praktycznymi wskazówkami. Spotkanie przebiegało w wesołej atmosferze. Każdy z nich wzbogacił się o nową wiedzę, ułatwiającą codzienne funkcjonowanie.

Tłusty czwartek

W tłusty czwartek w Centrum Usług Społecznych nie zabrakło słodkości. Spotkanie przy pączku i kawie, połączyliśmy z turniejem bilarda. Bawili się zarówno mieszkańcy, jak i dzieci ze świetlicy wraz rodzicami. To był miło spędzony czas w przyjaznej, wesołej atmosferze z nutką rywalizacji sportowej.

Dziękujemy Paniom ze Śląskiej Izby Tradycji za podzielenie się z nami znakomitymi wypiekami. 

Zajęcia rękodzielnicze - szydełkowanie

W dniu 31 stycznia 2024 r. w Centrum Usług Społecznych w Czerwionce-Leszczynach odbyło się kolejne spotkanie seniorek w ramach cotygodniowych zajęć rękodzielniczych z szydełkowania.

Jak zawsze uśmiechnięte Panie w miłej atmosferze tworzyły serwetki, obrusy i ozdoby wielkanocne.

Wszystkie chętne osoby, które chciałyby dołączyć do grupy szydełkowania, serdecznie zapraszamy w każdą środę o godz. 10.00 do Centrum Usług Społecznych przy ul. Młyńskiej 21A w Czerwionce-Leszczynach.